Святкування 74 річниці створення Київського суворовського військового училища - КВЛ ім. І. Богуна

Дорогі друзі, брати-кадети, однодумці!

24 листопада виповнюєтся 74 роки від дати заснування нашої Alma Mater - Київського суворовського військового училища - Київського військового ліцею ім. Івана Богуна.

Офіційним організатором урочистостей є КВЛ ім. І. Богуна - http://kvl.mil.gov.ua

«Всеукраїнська асоціація «Кадетська співдружність» бере активну участь в цій святій для нас події.

За домовленістю з командуванням ліцею 24.11.2017 з 12:00 до 14:00 буде відкрито вільний вхід до музею КвСВУ-КВЛ на першому поверсі будівлі, де буде виставлений Бойовий Прапор Київського суворовського військового училища.

О 14:00 відбудеться молитва за загиблими та померлими братами-кадетами у домовій церкві ліцею (біля розташування взводу забезпечення у лівому крилі будівлі).

О 15:00 почнуться Урочисті збори та святковий концерт.

УВАГА! З причин, які, на жаль, не залежать від нас, кількість осіб, що можуть бути присутніми на Урочистих зборах, обмежена. Тому ми можемо запросити тільки особливо почесних гостей - ветеранів, героїв, родичів загиблих. Тим не менш, я, виконавчий директор «Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність» Євген Смушков, прошу усіх бажаючих бути присутніми на Урочистих зборах писати мені на пошту smushkov@ukr.net. Я спробую включити до списку якомога більше вас, наші дорогі побратими!

Ввчечері 24.11.2017 (п'ятниця) о 17:00 усі бажаючі збираються біля пам’ятного знаку «Кадетам, суворовцям, військовим ліцеїстам загиблим на полі брані, померлим від ран та хвороб і тим, що віддали душу свою за Віру та Батьківщину» (Солом’янський парк), де відбудеться короткий мітинг, після якого ми продовжимо наше неформальне спілкування у Солом’янській броварні. Чекаємо усіх братів-кадет!

25.11.207, у суботу, з 12:00 до 14:00 у КВЛ ім. І. Богуна буде день відкритих дверей. Усі бажаючи зможуть відвідати музей, пройти територією та коридорами ліцею. Проте, в цей день у музеї не буде історичного Бойового Прапору.

Отже, дорогі друзі, бажаємо вам святкового настрою та яскравих спогадів!

Додаткові довідки за телефоном (067) 466 88 19, Євген Смушков.